________________________________

TOPlist

23.2.2012

Skončila základní část 1.hokejové ligy

Ve středu 22.února skončila základní část 1.hokejové ligy, přesto se ještě dnes (čtvrtek 23.2) od 18cté hodiny odehraje poslední dohrávka mezi domácí Olomoucí a Hradcem Králové, který se z důvodu sněhové kalamity nemohl dostavit na zápas, který se měl odehrát ve středu 15.2. Avšak jaký koliv dněšní výsledek této dohrávky 49.kolo už pořadí 8.týmů ve vyřazovací části nezmění.

V posledním kole se nejvíce upírali pohledy na 8.příčku o které se rozhodlo až v posldním kole. Poslední postupové místo do play-of mohl získat i 12tý Salith Šumperk ikdyž to bylo ve víru velké teorie. Poslední příčku nakonec vybojovala Třebíč, která v nájezdech zdolala vítěze základní části 1.hokejové ligy v sezóně 2011/2012 HC SLOVAN ÚSTEČTÍ LVI.

V posledním kole se také rozhodlo s kým se hradečtí hokejisté utkají ve čtvrtfinále play-of. Rozhodovalo se mezi Olomoucí a Jihlavou a právě Olomouc hostila celek z Jihlavy nad, kterém nakonec zvítězila a v tabulce se posunula nad Jihlavu. Hradec tedy ve čtvrtfinále vyzve HC Duklu Jihlavu. (více...)